FenerbahçeFutbol Haberleri

Fenerbahçe’nin Yeni Teknik Direktör Adayları Kimler

Fenerbahçe, MKE Ankaragücü mağlubiyeti sonrasında teknik direktör Phillip Cocu’yu görevden aldı. Fenerbahçe’de şu anda boş olan koltuğa gelecek isim merak ediliyor. Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü için aklan gelen isimlerin listesi oldukça kabarık.

Christoph Daum

Christoph Daum

2003-2006 yıllarında Fenerbahçe takımında görev alan Christoph Daum büyük izler bırakmıştı. Christoph Daum yönetiminde hücum futboluyla taraftarın sevgisini kazanmıştı. Derbiye bir kala takımı kurtaracak isim olarak düşünülüyor.

Tayfun Korkut

Tayfun Korkut

Teknik direktör kariyerine Hannover 96’da başlayıp, sırasıyla Kaiseslautern ve Bayer Leverkusen’de görev aldı. Tayfun Korkut sürekli yükselen başarısının en kritik yükselmesini Stuttgart’ta yaparak büyük sükse yapmıştı. Kulislerde ilk gelecek isim olduğu konuşuluyor.

Kemal Özdeş

Kemal Özdeş

Kasımpaşa’yı çalıştırdığı dönemde tüm futbol camiasının sevgisini kazanana Kemal Özdeş herkesin beğenisini kazanmıştı. Kısıtlı imkanlarla bile Kasımpaşa’yı Süper Lig takımı haline getiren Kemal Özdeş boş koltuk için güçlü bir isim.

Ersun Yanal

Ersun Yanal

Fenerbahçe’nin son şampiyonluğunu yaşatan teknik direktör. Ersun Yanal düşüncesinde şampiyonluk için taraftarın etkisi büyük. Phillip Cocu başarısızlığa başladığından beri sosyal medyada en çok ismi geçen Kemal Özdeş’ti. Kemal Özdeş sorulan sorulara “kulübümüz” demesi dikkat çekti.

Aykut Kocaman

Aykut Kocaman

Ersun Yanal ile ismi en çok dile getirilen isimse Aykut Kocaman. Basında en çok söylenen durum Ali Koç ve bazı isimlerin Aykut Kocaman’a sıcak bakmaması.

Alex De Souza

Alex De Souza

Fenerbahçe’nin en unutulmaz en efsane oyuncusu olan Alex De Souza bir Fenerbahçe sevdalısı olarak boş koltuğa gelebileceği konuşuluyor.

Mircea Lucescu

Mircea Lucescu

Bugün gazetelerde yer alan iddialardan birisi de A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu. Mircea Lucescu takım çalıştırmaya sıcak baktığı ancak eğer böyle bir durum olursa federasyonun vereceği tepki önemli.

İlgili İçerik  Comolli Göklerden Yere İnmiyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close